procedura
zakupu

Firma California Classic Cars sprzedaje samochody na całym świecie. Aktualizujemy naszą bazę każdego dnia, ponieważ zawsze staramy się skoncentrować na potrzebach naszych klientów i dążymy do tego aby znaleźć interesujące samochody w naszej ofercie . Większość naszych samochodów jest nabywana droga internetową. Jednak zawsze zachęcamy kupujących do odwiedzenia naszego salonu, aby osobiscie mogli przekonać się i zapoznać z naszą ofertą. CaliforniaClassicCars jest firmą specjalizującą się w sprzedaży klasycznych aut europejskich i amerykańskich, również pomaga kupującym po raz pierwszy znaleźć ich samochod marzeń.

Jeśli nie jesteś w stanie odwiedzić osobiście naszego salonu i masz dodatkowe pytania napisz do nas : infocccars@gmail.com lub zadzwoń +48 888644775

Proces zakupu samochodu jest prosty, poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły :

Zobacz wykaz samochodów na naszej stronie i wybierz ten, który Cię interesuje. Wszystkie nasze samochody mają dowody rejestracyjne ( title) z USA i są gotowe do transportu. Przeczytaj nasz szczegółowy opis i zobacz wszystkie zdjęcia . Nie wahaj się zadać nam pytania : infocccars@gmail.com lub zadzwoń +48 888644775

  1. Decydując się na zakup samochodu, napisz do nas maila z potwierdzeniem wraz z: informacją o marce samochodu, imieniem i nazwiskiem kupujacego, pełnym adresem i numerem telefonu , skanem paszportu lub dowodu , abyśmy mogli opracować fakturę oraz dokumenty z oficjalnego California Department of Motor Vehicle. Następnie zostanie wysłana instrukcja dotycząca dokonania płatności .
  2. Wyślemy Ci naszą fakturę proforma ( Bill of Sale) wraz ze skanem dowodu rejetracyjnego( Title), faktura po podpisaniu przez Ciebie i zeskanowaniu wraca do nas drogą e-mail wraz z potwierdzeniem przelewu płatności ( te formularze są niezbędne aby umożliwić nam przekazanie Twojego samochodu do transportu) . Dla międzynarodowych zamówień akceptujemy płatności za pomocą przelewu bankowego. Faktura będzie zawierać nasze informacje bankowe potrzebne do przelewu .
  3. Po dokonaniu zapłaty na nasze konto i kiedy otrzymaliśmy wszystkie dokumenty podpisane, zostanie wysłany email potwierdzający i od tego momentu rozpoczyna sie transport samochodu.
  4. Średni czas transportu do większości popularnych portów to czas od 3 do 6 tygodni . Title ( dowód rejestracyjny), zostanie wysłany bezpośrednio przez armatora wraz z samochodem.